Vašesít.cz | Internet, na který máte!

Rychlý internet, na který máte!

Spusťte program, na spodní liště klikněte na ikonu poštovní obálky, otevře se okno poštovního klienta a s ním úvodní okno průvodce vytvářením účtu.

moz00Vyberte položku Účet pro elektronickou poštu a klikněte na tlačítko Další.

moz0Napište Vaše jméno, které se pak bude objevovat v hlavičce Vámi odeslaných zpráv. Napište Vaši elektronickou adresu. Ta se bude následně objevovat jako adresa odesilatele. Klikněte na Další.

moz1U typu serveru příchozí pošty vyberte protokol POP. Do kolonky Příchozí server napište pop.vasesit.cz. Do kolonky Odchozí server napište smtp.vesesit.cz a klikněte na Další.

moz2Do kolonky Jméno uživatele napište Vaše uživatelské jméno (např. vs200) a klikněte na Další.

moz3Do kolonky název účtu napište jak chcete účet pojmenovat, třeba Vaše uživatelské jméno (např. vs200) a klikněte na Další.

moz4Nyní máte možnost zkontrolovat, zda jste správně vyplnili všechna políčka pro nastavení a případně se vrátit pro jejich opravu tlačítkem Zpět. Jste-li si jisti, že je vše v pořádku, klikněte na Dokončit.

moz5Právě máte vytvořen nový poštovní účet (pop.vasesit.cz). Program Vás teď vyzve k zadání hesla, nechcete-li zadávat heslo při každém spuštění programu, zaškrtněte Zapamatovat si toto heslo ve správci hesel. Klepněte na tlačítko OK.

moz6

 

Zpět